Vaporizéry podľa výrobcov

Vyber si vaporizér na základe kvality zaručenej výrobcom.

Najlepšie značky vaporizérov – TOP na trhu

Vaporizéry sa celosvetovo tešia obrovskej obľube. Nie je sa čomu čudovať, veď tieto zariadenia ponúkajú zdravšiu alternatívu k fajčeniu. Neprodukujú dym, ale len paru a dajú sa použiť na vaporizovanie širokej škály rôznych rastlín.
V tomto texte ti chceme priblížiť najlepšie, najkvalitnejšie a najobľúbenejšie značky vaporizérov z celého sveta. Po prečítaní budeš mať lepší prehľad a možno nájdeš aj svoju obľúbenú značku.

Storz-Bickel

Firma Storz-Bickel je jednou z najznámejších a najinovatívnejších výrobcov vaporizérov na trhu. Spoločnosť stojí za legendárnymi modelmi Volcano, Mighty, Plenty a Crafty. Tieto vaporizéry sú považované za absolútnu špičku vo svojich kategóriách.
Produkty Storz-Bickel nie sú najlacnejšie. Používateľ však platí za nadštandardnú kvalitu, inovatívne technológie a know-how, ktorý žiadny iný výrobca nevie ponúknuť.

Vapir

Spoločnosť Vapir ponúka široký výber rôznych vaporizérov vysokej kvality. Vapir má zastúpenie modelov v každej možnej kategórii, vďaka čomu si z ponuky tejto firmy vyberie naozaj každý. Spoločnosť cieli na ľudí, ktorí si radi vychutnávajú vaporizovanie nielen osamote, no aj v skupinách. Výhodou vaporizérov Vapir je ich vysoká kvalita, moderný vzhľad a v neposlednom rade aj skvelý pomer kvality a ceny.

Arizer

Kanadská spoločnosť Arizer má medzi výrobcami vaporizérov miestami až legendárny status. Je to pochopiteľné, keďže ide o firmu s dlhoročnou tradíciou, ktorá na svetlo sveta priniesla veľmi pokročilé vaporizéry.
Do myslí a sŕdc milovníkov vaporizovania sa zapísala predovšetkým modelom Arizer SOLO I a II, ktoré sú jednými z najlepšie predávaných vaporizérov vôbec. Všetky modely od Arizeru sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou spracovania, jednoduchým používaním, nenáročnou údržbou a výbornou kvalitou pary.

Iolite

Inovatívna značka Iolite priniesla na trh ako prvá na svete prenosný butánový vaporizér. Na rozdiel od konkurencie nemá vaporizér Iolite batériu, no funguje na princípe spaľovania butánu. Vďaka tomuto riešeniu ho nie je potrebné nabíjať, sľubuje skvelú efektivitu extrakcie účinných látok z bylinného materiálu a zároveň si udržiava rozumné rozmery a nízku hmotnosť. Dokonca aj vyzerá dobre – záujemca má na výber 8 rôznych farieb.

Vapocane

Ak si fanúšikom fajčenia z fajky, urobí na teba dojem firma Vapocane. Jej produkty sú vlastne akousi evolúciou fajky. Pripomínajú jej tvar aj použitie. Rozdiel je však v tom, že s Vapocane vaporizérom nevdychuješ nebezpečné spaliny, ale len čistú paru. S Vapocane si môžeš užívať tabak aj iné byliny viac, ako kedykoľvek predtým. Navyše chrániš aj svoje zdravie.

Flowermate

Veľmi silným hráčom na poli vaporizérov je aj značka Flowermate, ktorá ponúka celý rad rôznych modelov vaporizérov. Na svoje si prídu fanúšikovia maličkých prenosných vapíkov aj nadšenci pre väčšia a výkonnejšie modely. Bez ohľadu na to, aký vapík od Flowermate si vyberieš, dostane sa ti do rúk kvalitný a spoľahlivý spoločník na vapovanie.

Firefly

Výrobky Firefly sú od ľudí s vášňou k vaporizovaniu pre ľudí s rovnakou vášňou. Vaporizéry Firefly disponujú pokročilou konvekčnou technológiou, vďaka ktorej sa postarajú o dokonalú chuť a dôkladnú vaporizáciu. S Firefly vaporizérom budeš vždy pripravený, pretože jeho nahriatie trvá len tri sekundy.

Fenix

Značka vaporizérov s poetickým názvom Fenix patrí medzi tie najlepšie na trhu. Produkty tejto firmy ponúkajú efektívne nahrievanie a vysokú kvalitu materiálov aj spracovania. Filozofiou značky je byť lídrom v oblasti zlepšovania kvality života a zdravia ľudí. Treba povedať, že produkty Fenix sa držia tejto filozofie a sú preto skvelou voľbou.

Titan

Medzi používateľmi je obľúbenou značkou aj Titan. V minulosti čelila táto firma kritike kvôli slabšej kvalite produktov, no v súčasnosti sa zaraďuje medzi tie najpredávanejšie. Titan si chce zlepšiť povesť a používatelia to môžu využiť – produkty značky sa totiž predávajú za veľmi výhodnú cenu.

Grenco Science

Možno si už počul o známych vaporizéroch G Pen. Za týmto populárnym modelovým radom stojí spoločnosť Grenco Science. Zastúpenie má vo všetkých hlavných kategóriách vaporizérov, takže si môžeš vybrať z rôznych veľkostí a tvarov. Prenosné vaporizéry G Pen sú vďaka svojim kompaktným rozmerom tou správnou voľbou na cesty a každodenné nosenie so sebou.
Z modelov G Pen určite vyčnieva a za zmienku stojí vaporizér Snoop Dogg G Pen. Tento prístroj nesúci meno známeho amerického interpreta je jedným z najlepšie predávaných vapíkov vôbec. Spomenieme ešte aj špeciálny model Pizzanista G Pen so zaujímavým dizajnom, ktorému by si určite mal venovať pozornosť.

Vaponic

Svieži inovatívny prístup k návrhu vaporizérov priniesla firma Vaponic. Vďaka patentovanému vaporizačnému systému, ktorý je zmesou konvekcie a kondukcie, prináša používateľovi fantasticky bohaté oblaky pary. Vaponic vapíky sú okrem toho veľmi kompaktné a môžete ich mať preto stále so sebou. Nejde o elektronické vaporizéry – ohrievajú sa plameňom. Znamená to slobodu od batérie, no zároveň povinnosť mať so sebou zapaľovač.

GreenLight

Do nášho výberu najlepších značiek vapíkov sme zaradili aj Green Light. Táto firma produkuje zaujímavé vapíky na rôzne príležitosti. Určite ťa zaujme možnosť ich používania s rôznymi typmi náustkov a ďalších doplnkov. Vďaka tomu môžeš svoj zážitok z vaporizovania stále meniť a nehrozí, že by ťa omrzel.

Black Leaf

Ak hľadáš kvalitný a osvedčený vapík, nemal by si prehliadať značku Black Leaf. Je síce trochu menej známa, no vyvažuje to dobrou kvalitou svojich produktov a určite aj veľmi lákavou cenou. Používateľa zaujme aj funkciami a hutnými oblakmi pary.

PAX

Žiaden zoznam najlepších značiek vaporizérov nemôže byť kompletný bez spoločnosti PAX. Vaporizéry tejto značky patria medzi celosvetovo najobľúbenejšie a najpredávanejšie. Srdcia milovníkov vaporizovania si získali predovšetkým svojou schopnosťou vytvárať kvalitné oblaky pary. Na úspechu značky sa ale určite podpísal aj jej image. Nech sa na vapíky PAX pozrieš z akéhokoľvek uhla pohľadu – vyzerajú cool.

Leaf Buddi

Čo by si povedal na vydarený vapík za pár desiatok eur? Väčšina z nás si pri vaporizéroch zvykla na vyššie ceny, no existujú aj značky, ako je napríklad Leaf Buddi, ktoré ponúkajú slušnú kvalitu za naozaj nízku cenu. Nie je to však len cena, čím ťa chce Leaf Buddi zaujať. Stavil tiež na dizajn, pre ktorý sú príznačné veselé a pestré farby.

Čo by si povedal na vydarený vapík za pár desiatok eur? Väčšina z nás si pri vaporizéroch zvykla na vyššie ceny, no existujú aj značky, ako je napríklad Leaf Buddi, ktoré ponúkajú slušnú kvalitu za naozaj nízku cenu. Nie je to však len cena, čím ťa chce Leaf Buddi zaujať. Stavil tiež na dizajn, pre ktorý sú príznačné veselé a pestré farby.

XVAPE

Blížime sa k záveru nášho zoznamu najlepších značiek vapíkov. Teraz je na rada XVAPE. Táto americká značka vyrába viacero modelov vaporizérov. Ide o solídne zariadenia s výhodným pomerom kvality a ceny. Väčšina modelov disponuje vyberateľnou batériou, čo sa určite časom bude hodiť.

Breit

Zoznam najobľúbenejších výrobcov vaporizérov uzavrieme značkou Breit. Vapíky tejto značky ponúkajú kompaktné a kvalitné riešenie vaporizácie sušenej bylinnej hmoty. Výhodou vaporizérov Breit je ich intuitívne ovládanie a výborná kvalita prevedenia. S vapíkom Breit budeš jednoducho spokojný.